Dialog-3

Slovak
English
Vitajte na našich stránkach!
Príď Duchu Svätý k nám a naplň nás milosťami. Daj nám
túžbu po múdrosti a poznaní pravdy, odvahu túto pravdu; hlásať a ...

Home:Dialog-3
Tema+Archiv
Kairos 98
IEF
Kniznica
Spravy
KIPA
LinkyNávrh ústavy RKC

Ústava Reformovanej kresťanskej cirkvi na Slovensku
Anketa

1. Verite, ze stvorenie sa odohralo tak ako je to  popisane v Biblii, doslovne? (t. j. pocas 6 dni)
a) ano b) neviem c) nie
(tu je) -> Analýza odpovedí TOPlist

KRONIKA - kniha návštev zadarmo


Kto sme!!!

Sme ekumenická pracovná konferencia, združujúca veriacich rôznych denominácií, ktorí dokážu kriticky hodnotiť vlastnú cirkev a túžia po jej obnove, ktorá prispeje k jej väčšej vierohodnosti a k priblíženiu sa k ostatným denomináciám. Výsledkom konferencie, po prediskutovaní konkrétnej témy, by malo byť vypracovanie dokumentu prístupného širšej verejnosti.

Naše dieta

Naším dieťaťom je diskusná skupina dialog-4 kde prebieha vždy diskusia s nejakým pozvaným hosťom. Už prebehla diskusia s I.O. Štampachom na tému jeho odchodu z RKC a neskôr prebehla diskusia s p.Slavičkom o diakonáte. teraz pripravujeme diskusiu s Budhistami.

Prihlásenie

Keďže sme moderovaná a uzavretá (v tom zmysle, že naše maily nie sú čitateľné zvonka) diskusia, radi by sme poznali našich členov. Najlepším spôsobom prihlásenia sa teda je poslať nejakú stručnú sebacharakteristiku na adresu dialog-3@egroups.com alebo dialog-4@egroups.com s vyjadrením záujmu o vstup do našej skupiny. (Táto správa bude uvoľnená do diskusnej skupiny!) Samozrejme okrem týchto stránok sa môžete o nás bližšie informovať na adrese dole. Najjednoduchší spôsob odhlásenia je požiadať o to mailom na obe adresy. Spôsob reči (teda tykanie a vykanie) medzi nami nie je špecifikovaný ale myslím, že sa dá vybadať komu možno tykať (ano moderátorom možno tykať :-) a komu vykať.

Subscribe to Dialog 3
dialog-3 archive Hosted by eGroups.com
Subscribe to Dialog 4
dialog-4 archive Hosted by eGroups.com

Internet folklór pre začiatočníkov!!!

Zopár vysvetlivok k bežne používaným skratkám:

:-) - úsmev

:-))) - smiech, počet zátvoriek určuje veľkosť smiechu.
Novinky

12. december 1999 (nedeľa) 16:00 Adventné stretnutie so spevmi a modlitbou Taizé. spieva mládežnícky zbor Cirkvi bratskej s katolíckou mládežou. Cirkev bratská, Cukrová 4, Bratislava.

Na naších stránkach sa môžete oboznámiť s práve diskutovanou témou v diskusnej skupine dialog-3 a to v menu "Téma" kde nájdete aj archív tém z predchádzajúcich diskusií. Práve prebieha diskusia na tému: Veda a náboženstvoDo knižnice nám pribudli:

Katerina Lachmanova:
ZAMKNUTE ZVNUTRA, Vydavatelstvo Luc, 1997Pribudli nové linky:

Nabozenstva a sekty

Budhizmus

BahaistyVýzva

Ak máte chvíľu čas napísať niečo o dobrej knihe alebo poznáte nejaké zaujívé linky súvisiace so zameraním naších stránok prosím zašlite nám na adresu:
dialog-3-owner


Všetky otázky a pripomienky smerujte prosim na dialog-3-owner@egroups.com
Posledná aktualizácia: 11. novembra 1999
[Virtualna]Krestanska KAPLNKA