Vitajte na stránke Nové Dimenzie!
12.2.1999

Problémy, problémy, problémy. Tak by sa dalo charakterizovať to, čo sme od posledných prázdnin prežili pri tvorbe Nových Dimenzií. Ten čas je ale preč, v novembri vyjdené číslo práve distribuujeme, ďalšie je pripravené do tlače. Na prelome rokov sme dostali Cirkevné schválenie, takže hľadajte nás v najbližších týždňoch a mesiacoch v kostoloch, na farách a pod. Redakciu sa nám podarilo rozšíriť o ľudí z UPC v Bratislave. Schádzame sa v jedálni každý štvtok o 20.00, takže ak sa chcete zapojiť, nie je problém, stačí sa zastaviť pri našom "redakčnom" stole...

1.3.1998

Tak, čas uplynul a dostalo sa Vám do rúk ďalšie číslo. Šlo na svet trochu pomaly, ale teraz je tu! Zmenilo sa zopár vecí, ale nezmenil sa náš úmysel vydávať Nové Dimenzie. Pomaly začíname uvažovať i o platení za číslo. Po odrátaní peňazí od sponzorov nám vyšlo, že na jedno číslo tohto nákladu padá 15 korún. To značí, že by sme boli radi, keby ste nám zaslali poštou aspoň za to číslo, ktoré sa Vám dostalo do rúk v papierovej podobe. Za WWW podobu stačí poďakovať sa Virtuálnej kresťanskej kaplnke a Bohu. Toho tu nespomínam náhodou. Celá redakcia mu ďakujeme za pomoc pri vydávaní tohto druhého čísla. Zatiaľ stále vychádzame ako vnútorný materiál DOM-ky, ale uvažujeme o tom, že časom sa zaregistrujeme a budete si nás môcť objednať. A my Vám budeme chodiť priamo domov... A keby sa Vám chcelo prispieť nejakým zaujímavým postrehom, článkom, skrátka čímkoľvek, uvítali by sme Vašu snahu s veľkou radosťou.

20.11.1997
 
Pýtate sa čo je nové? No predsa číslo! Vlastne ani nie tak číslo, ako celý časopis. Predtým sme pracovali na časopise Trnkáčik kým neprišiel Peťo Bicák s nápadom spraviť časák s celoslovenskou pôsobnosťou. Na Trnkáčik sme zabudli a s vervou sme sa pustili do nového časáku. Materiálu bolo dosť, len času pomenej. My grafici sme mali plné ruky zalamovania, zvyšok redakcie plné ústa pripomienok. Sem tam niekto zlyhal a hneď bolo po aktuálnosti čísla. To bola dilema. Vyjsť či nevyjsť?! Nakoniec, posúďte sami. Máte prvé číslo pred sebou, je koniec novembra a téma čísla je o Svetovom Dni Mládeže v Paríži.Takže Vám želáme príjemné čítanie!